Page title

12
Aug

Mini cnc routerlar genellikle hobi işlerinde detaylı olarak kullanılır. Ahşaplardan, mermerlerden, alimunyumlardan çeşitli şekiller elde etmek isteyen firmalar cad programı ile ilk olarak figürlerinin çizimlerini yaparlar ve daha sonra bunu cnc makineler ile işlerler. Corel draw programı da yine çizimler yapmak için kullanabileceğiniz programlar arasından kendisine yer bulmaktadır.

Özellikle internet ortamından vektörel olarak sizlere verilen resimleri cad uyumlu yapan programlar var onlarda işinize fazlasıyla yarayacaktır.

Envanterde bulunan mini cnc routerlar genelde 50x60cm, 70x80cm, 100x100cm, 100x150cm ve 100×200 cm aralıklarında çalışmalar yapmaktadır. Eğer sizin istediğiniz farklı ölçüler içinde sizlerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarımlar da yapılabilir. Ürünler oldukça hassas ve pürüssüz kesimler yapabilmektedir.

Programların Türkçe olması sayesinde bu konudua hiç bilgisi olmayanlar bile kısa sürede programı aktif bir şekilde kullanılabileceklerdir.

Yenilikçi, kaliteli ve garantili ürünleri ile sizlere her daim teknik test destek vermeye de son hız devam edeceğimize emin olabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek detaylı bilgiler alabilirsiniz.