Zamanında Teslim - Kaliteli ve Profesyonel Tasarım

RGB PİXEL LED ve Kayan Yazı Sistemleri

Kayan yazı tabela sistemleri , diğer alışılagelmiş reklam malzemeleri yanında çok daha etkili ve uzun ömürlüdür. Kayan yazı da kullanılan led hem değişik renklerde ışık verebilmesi , hem de parlak-sıcak görünümü sayesinde çok ilgi çekicidir. Kayan yazı reklam maliyetleri çok düşüktür.

Kayan yazı üretimi yapılırken kullanılan elektronik malzemelerin markası ve kalitesi çok önemlidir. En gelişmiş kayan yazı sistemleri SMD LED teknolojisi ile yapılan sistemlerdir. SMD ledlerde görüş açısı çok geniştir. (120-180 derece arası) parlaklık çok yüksektir. Full renk kayan yazı da kullanılan RGB ledler içerisinde 3 led chip i bulunur. Bu da parlaklığın yüksek olduğu anlamına gelir. Eski tip basit tek renkli kayan yazı sistemlerinde oval ledler kullanılmaktaydı, gürünüm açısının dar olması ve parlaklığın yeterince yüksek olmayışı en büyük sorunu teşkil etmekteydi.

Kayan yazı üretim sistemimiz, tamamen otomatik SMD dizgi makinalarında hatasız olarak üretilmektedir. Renkli kayan yazı sistemlerinde 1/1 tarama (static) tarama yöntemi kullanılmaktadır. Bu sayede hem titremeyen hem de çok parlak bir sistem elde etmekteyiz. Kayan yazı tabela programı olarak kendi geliştirmiş olduğumuz Anipanel isimli programı kullanmaktayız. Anipanel kayan yazı programı tamamen Türkçe ve simülatör özelliği olan, kalay kullanılabilen bir programdır.

Şimdi Arayın