İstanbul Kolay, Ya Sonra?

14
Feb
İstanbul Kolay, Ya Sonra?
İstanbul Kolay, Ya Sonra?
  • admin
  • 639 Views
  • 0 Comment
  • No tags

İstanbul.. Taşı toprağı altın şehir. Onlarca yıldır yurtdışından, şehirdışından milyonlarca göç aldı. Peki bunca insan gelip ne yapıyor? İstanbul hepimizin bildiği üzere büyük bir ticaret şehridir.  Bir çok girişimci kurdukları işletmelerle, açtıkları dükkanlarla, yaptıkları ticaret ile kendi yaşam standartlarını yükseltmeye çalışıyor. Gerçekten çalışan ve isteyen bir çok kişi de başarıya ulaşmıştır.

Başarılı olmak, bir şekilde günü kurtarmak, istediğimiz, hedeflediğimiz durumda olmak iyidir. Asıl soru bu başarıyı nasıl kurumsallaştırıp devamlılığını sürdürebiliriz onu bilmektir. Günümüzün teknolojisinde istediğimiz her şeye ulaşmak bir tık uzağımızda ve insanların önünde sayısız seçenek varken neden sizi seçmeliler?

Bir çok kurumsal şirketin de yaptığı gibi reklamlar ile tabiki. Dijital reklamlar gün geçtikçe daha çok hayatımıza giriyor. İnternet ile ayrı bir boyuta ulaşıyor. Artık izlediğimiz filmin içine ayrı reklam veriliyor reklam arasında ayrı. Peki bunlar neden bu kadar önemli? Çünkü bu reklamlar markanızın devamlılığını akıllarda kalıcı kılmaktadır.

Dijital reklamların yanı sıra reel hayatta fiziki olarak kullanılan promosyon ürünlerinden billboardlara kadar birçok reklamı bulundurmak gerek. Bu sayede hem eski hem yeni jenerasyona ulaşır, portföyünüzü genişletir, ve kurumsal kimliğinizi oluşturur ve sağlamlaştırırsınız.

Uzun lafın kısası, İstanbul’a gelmek zor değil. İşletme kurmak, gün aşırı başarılar yakalamak zor değil. Asıl zor olan şey bu başarıyı devamlı kılıp akıllarda kalmak ve insanlar tarafından benimsenip sadakatini kazanabilmek. Bu da kalite, güven, fiyat gibi faktörlerin dışında kendi kurumsal imajınız ve onlara kendinizi sunumunuz ile gerçekleşir.

 

-EŞB